Yhteyshenkilöt

Autoklinikan toimisto

Autoklinikka-yhtiöt
Harkkokuja 2
01510 Vantaa

Laskutusosoitteemme

Hallinto ja talous

Korjaamopäälliköt

Jarkka Rantanen

Korjaamopäällikkö,
Pirkanmaa ja Pori
+358 40 848 5665
jarkka.rantanen@autoklinikka.fi 

Tom Granqvist

Korjaamopäällikkö, Vaasa
+358 40 668 6628
tom.granqvist@autoklinikka.fi

Janne Poikonen

Korjaamopäällikkö, Savonlinna
+358 50 406 8331
janne.poikonen@autoklinikka.fi

Juho Lehtovaara

Johto ja operatiivinen liiketoiminta

Antti Huhtala

Ari Hostikka

Tapio Ikävalko

Kimmo Hyvärinen

Markku Teikari

Markus Helkamäki

Aluepäällikkö, varaosat- ja hankinnat
+ 358 40 559 7743
markus.helkamaki@autoklinikka.fi

Johannes Marttila

Mikko Mattila

Janne Mouhu

Juha Määttä

Sami Jalonen

Franchising-liiketoiminta

Johannes Marttila

Myynti ja markkinointi

William Börman 

Janne Hiltunen

Heli Avikainen

Asiakaspalvelu

Helena Ruuska

Asiakaspalvelupäällikkö
+358 40 3507717
helena.ruuska@autoklinikka.fi

Amanda Autere

Jenny Laulaja

Sofia Öhman

Olga Piiponniemi

Sünne Sontag

Anna Hyvärinen

Jonna Marjoniemi

Talous ja hallinto

Antti Lehto

Antti Toikkanen

Financial controller
+358 40 7743 478
antti.toikkanen@autoklinikka.fi

Jaana Larinen

Piia Danis

Piia Petman

Taloushallinnon assistentti
+358 40 839 8787
piia.petman@autoklinikka.fi

Heidi Ranta

Valtteri Savolainen

Jamppa Koivuoja