Yhteyshenkilöt

Autoklinikan toimisto

Autoklinikka-yhtiöt
Harkkokuja 2
01510 Vantaa

Laskutusosoitteemme

Hallinto ja talous

Korjaamopäälliköt

Janne Mouhu

Korjaamopäällikkö, PK-seutu
+358 40 5544411
janne.mouhu@autoklinikka.fi

Mikko Mattila

Korjaamopäällikkö, PK-seutu
+358 40 355 0226
mikko.mattila@autoklinikka.fi

Tomi Kirjonen

Korjaamopäällikkö, Varsinais-Suomi
+358 45 6384417
tomi.kirjonen@autoklinikka.fi

Jarkka Rantanen

Korjaamopäällikkö, Pirkanmaa ja Pori
+358 40 848 5665
jarkka.rantanen@autoklinikka.fi 

Tom Granqvist

Korjaamopäällikkö, Vaasa
+358 40 668 6628
tom.granqvist@autoklinikka.fi

Juha Määttä

Korjaamopäällikkö, Pohjois-Suomi
+358 40 5282294
juha.maatta@autoklinikka.fi

Johto ja operatiivinen liiketoiminta

Patrik Puskala

Ari Hostikka

Markus Helkamäki

Aluepäällikkö ja hankinnat & tuulilasit
+ 358 40 559 7743
markus.helkamaki@autoklinikka.fi

Johannes Marttila

Markku Teikari

Tapio Ikävalko

Koulutus ja korjaustyön laadunvalvonta
+358406303335
tapio.ikavalko@autoklinikka.fi

Kimmo Hyvärinen

Franchising-liiketoiminta

Johannes Marttila

Myynti ja markkinointi

Pentti Oksanen

Janne Hiltunen

Heli Avikainen

Asiakaspalvelu

Helena Ruuska

Asiakaspalvelupäällikkö
+358 40 3507717
helena.ruuska@autoklinikka.fi

Ditte Järvi

Tilda Juntunen

Helmi Oksanen

Anna Hyvärinen

Meyla Pääskyraita

Talous ja hallinto

Antti Lehto

Jaana Larinen

Piia Danis

Piia Petman

Taloushallinnon assistentti
+358406793536
piia.petman@autoklinikka.fi

Heidi Ranta

Valtteri Savolainen